BAYİLİKLER

 SMC
1959 yılında Japonya´da kurulan SMC´firması, pnömatik alanında %32´lık küresel pazar payı hedefine dünya genelinde açtığı kendi iştirakleri ile ulaşmıştır. Uluslararası pazara 1967 yılında Avustralya´da açtığı kendi şirketi ile giren firma, dünyanın önemli pek çok ülkesinde açtığı kendi şirketleri ile günümüzde 78 ülkede 320 lokasyona erişmiştir. SMC´, Amerika, Avrupa ve Asya´nın tüm büyük ülkelerinde oluşturduğu küresel servis ağı ile dünya pazarına dönük tükenmeyen kararlılığını göstermektedir.
COGNEX - Inspect, Guide, Identify
COGNEX - Inspect, Guide, IdentifyEndüstriyel görüntü işleme yani Machine Vision alanındaki öncü firmadır. Cognex, bu sektörde ürün, teknoloji, yazılım ve ciro olarak piyasa lideridir. Akıllı kameraların yanında sunduğu PC tabanlı sistemler, görüntü işleme yazılımları ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Cognex ürünlerinin  satış , kurulum , teknik servis ve eğitimden hizmetlerinden sorumlu ASP partner ünvanı ile çalışmalarını sürdürmektedir..                                     
 STKTEC
STKTEC - SIMTekno Tescilli MarkasıdırSTKTEC, SIMTekno firması tarafından 2009 yılı sonlarında statik elektrik alma, yükleme ve ölçme, toz temizleme sistemleri konularında faaliyet göstermek amaçlı oluşturulmuş bir markadır. Yerli ve yüksek kalitede Statik Eliminatör üretimi konusunu ilke edinen STKTEC, SIMTekno mühendislerinin uygulama bilgisi ve tecrübesiyle kısa zamanda makine imalatçıları ve son kullanıcılar tarafından tercih edilen bir marka olmayı başarmıştır.
 MICRO EPCILON
Micro EpsilonEndüstriyel görüntü işleme yani Machine Vision alanındaki öncü firmadır. Cognex, bu sektörde ürün, teknoloji, yazılım ve ciro olarak piyasa lideridir. Akıllı kameraların yanında sunduğu PC tabanlı sistemler, görüntü işleme yazılımları ile geniş bir ürün gamına sahiptir. Firmamız bu konuda Alman AIT-Goehner firması ile partnerlik yapmaktadır.
 CAPTRON - Compile the Best Solutions
CAPTRON - Compile the Best SolutionsCaptron, kapasitif teknolojinin endüstriyel sensörler konusunda uygulanması ile ilgili uzmanlaşmış bir firmadır. Temassız kapasitif ürünlerindeki yüksek sağlamlık ve dayanım en büyük özelliğidir. Ayrıca toplu taşıma sektöründeki temassız butonları
 MAGNESCALE - No Compromise For High-Accuracy
MAGNESCALE - No Compromise For High-AccuracyMagnascale daha önce Sony-Magnascale olan Sony firmasının manyetik prob ve ölçüm ürünleri grubunun Mori-Seiki grubu tarafından alınmasıyla bu adı almıştır. Mantetik metodu ölçüm teknolojisine ilk adapte eden firma olan Magnascale özellikle hassas ve yüksek dayanımlı ürünleriyle öne çıkmaktadır
 KELVA - Web Cleaning Technology
KELVA - Web Cleaning TechnologyKelva, 20 seneden fazla süredir Web temizleme teknolojileri geliştiren İsveç menşeili bir firmadır. Ürünlerindeki kalite ve sorunsuz çalışması ile bilinen Kelva'nın bazı ürünlerini lisanslı olarak SIMTekno 2011 yılında üretime başlayacaktır. Temaslı ve temassız web temizleyiciler, pnomatik pompalar ve antistatik ürünler Kelva ürün gamını oluşturmaktadır.
 TANTEC - Electrical Surface Treatment Specialists
TANTEC - Electrical Surface Treatment SpecialistsTantec Danimarka'da kurulmuş olan Corona ve Plazma cihazları konusunda uzmanlaşmış bir firmadır. Özellikle şekilli malzemelere yüzey işlemi yapılması konusu üzerinde uzmanlaşan Tantec ürettiği yeni teknolojilerle yapışma ve dağılma problemlerine çözüm bulmaktadır.
 TAKEX Takenaka
Takex TakenakaTakex Takenaka Electronic, 1959 yılının Haziran ayında Japonya'da kurulmuştur. Şuanda Dünya çapında 25 distribütörlüğü ve geniş satış ağına sahip olan Takex firmasının üretim tesisleri de Japonya'da bulunmaktadır. Ürünleri arasında fotoelektrik sensörler, fiberoptik sensörler, ışık perde sensörleri, ultrasonik sensörler, renk sensörleri ve özel uygulamalara çözüm üreten endüstriyel sensörler vardır >>>